Daytona Beach i inne plaże

Nie od dziś wiadomo że Floryda słynie z wielu plaż które koniecznie każdy turysta będąc na miejscu musi zwiedzić i zobaczyć. Takie plaże różnią się od tych naszych polskich plaż ze względu na elegancję oraz klimat. Wielkość czystość a także kolorystyka wody także nie jest bez znaczenia. Tak na prawdę to właśnie ona powoduje że taka plaża jest inna od pozostałych i staję się bardziej efektowna.

Liczni turyści z dnia na dzień chętnie spędzają czas na takich plażach szczególnie że można znaleźć w nich również dużą ilość dostarczanej dla każdego turysty rozrywki. Nurkowanie czy też surfing to tylko jedna z form uprawiania sportu właśnie na takiej plaży. Na każdej plaży macie możliwość zbierania muszli egzotycznych które całkowicie różnią się od tych w Polsce wielkością ale i także kolorystyką czy też kształtem.

Na wielu plażach można także wynająć domki i poczuć się jak mieszkaniec Florydy na co dzień. Jest to dość kosztowne bo 112 dolarów na dobę i najczęściej od osoby jednak warto sobie na taką inwestycją pozwolić.